RENNA Kozmetik Hakkında

Firmamız 1994 yılında, İstanbul da faaliyete başlamıştır.

Kozmetik sektöründe bir çok marka ve ürün ile kuaför ve güzellik salonlarına hizmet  vermiştir. Her geçen gün, kalitesi ve güvenilirliğin den  ödün vermeden emin adımlar ile faaliyetlerini iç ve dış piyasada sürdürmektedir.

2008 yılında ilk ürünü RENNA krem boyayı çıkarmıştır. Beraberinde oksidan krem, açıcı (oriyal), saç bakım ürünleri çıkarmıştır. Kozmetik sektörde kendini kanıtlamış, kaliteli, başarılı ürünleri ve markaları bulundurarak sektöre katkı sağlamaktadır.

Ürünlerimizin kalitesi, personellerimizin güler yüzü, müşterilerin memnuniyeti, kuaförler ve güzellik salonların bize olumlu dönüşleri liderlik yolunda güven vermektedir. İnsanların güzel görünmeleri, mutlu olmaları, bakımlı olmaktan geçiyor. Bu talepler bize daha araştırmacı, daha dikkatli olmamız gerektiğini göstermektedir. Hizmet ve ürünlerimizin, insanları mutlu etmesi, bizi daha çok mutlu etmektedir.

Sektörde, iş ortaklarımız, bayiiler, çalışanlarımızla  gücümüze güç katıyoruz ve daima yanınızdayız.Talepleriniz, önerileriniz bizi daima doğru yolda sorumluluk vermekte ve güçlendirmektedir.