RENNA BREZİLYA FÖNÜ KERATİN

Renna brezilan fönü saçlari düzleştirme de ve bakımlarda kullanılan favori bir üründür kokusu hoş duman seviyesi düşük natürel bir üründür. Müşteri saçı analiz edilerek Kullanım kılavuzunu okuyarak kullanılması önerilir. 800 gr

RENNA KERATİN SAÇ BAKIM

Renna keratinli tuzsuz şampuan 1000 ml.   –  Renna kerantinli Bakım 1000 ml. 

KULLANIM : Saç tuzsuz keratinli şampuan ile yıkanır 3-5 dakika beklenir. Saç fön ile kurutularak bakım uygulanır    20-30 dk beklenir. Sonra su ile durulanır fön çekilir. İstek Doğrultusunda gerekirse saç yıkanmadan düzleştirici ile düzleştirilir. Burada müşterinin istekleri taleplerini ve saçın analizi önemlidir. Kullanım kılavuzuna uyulması önerilir.

RENNA ARGAN YAĞI 68 ML

Afrika argan ağacının meyve  çekirdeğinden sıcak serin bölgesinden elde edilir. Afrika da altın yağ olarak bilinmektedir.  Deri ve saç uçlarına  Kuru ve ıslak saçlara uygulanır. Kutu üzerindeki kullanma talimatına göre kullanılmalıdır. Amerika menşei Çok beğenilen fovori bir üründür.

RENNA MASKE 500 ML

Maske, saça fön çekildikten sonra uygulanır. Yıpranmış saçlara göredir. Saçı canlı tutar. Suya güneş ve dış etkenlere karşı başarılı bir üründür.

Renna Pingment

  • Renna ve pigmentasyon 1 LT
  • Renna renk pigmenti kutuda 9 adet var.
  • Ürün 50 ml tek de satılmaktadır.
  • Renna color pigmenti 50 ml. Beyaz kapama pigmenti
  • Kulanım: youtube video izmesi önerilir (renna bakım)

Renna Shock Bakım Paketi

Renna shock bakım paketi 12 adet 20 ml.

BLOND LİNE BOYA SİLİCİ 200 ML

Kullanımı ; Saç boya uygulaması bittikten sonra, yüzde kalan saç boya lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Uygulaması pamuk üzerine sürerek ilgili yere bastırmadan sürülür. Rahatsızlığı ve alerjik olan kişilere sorularak kullanılmalıdır. Başarılı İtalya’n üründür.

RENNA SERUM

50 ML saça bakım yapar canlılık ve saç diplerini besler